Vinçotte vo svete

Globálny pohľad, miestne aktivity

pho_vliegtuig

Pracovníci Vinçotte International sú na najvyššej technickej úrovni, vyhľadávajú nové možnosti na celom svete. V prvej fáze sú to belgický odborníci, ktorý školia miestnych technikov, tí sa neskôr, v druhej fáze stávajú plne samostatnými. Nemusíme poznamenať, že podpora a prevod know-how stále pokračuje.

 

Škála služieb, ponúkaných v Holandsku je najmenej tak široká, ako v Belgicku. Talianska dcérska spoločnosť vykonáva už viac ako 20 rokov testovanie, kontrolu, poradenstvo a certifikáciu v severotalianskom kovopriemysle. Následne, sme na naše evidentné úspechy v maďarskom automobilovom priemysle, otvorili  v roku 2002 v Budapešti vlastnú pobočku. Vinçotte Hungary pomáha ako partner miestnym spoločnostiam pri dosiahnutí a udržaní bezpečného, kvalifikovaného štatútu. Okruh našich aktivít sa stále rozširuje i vo Francúzsku.

V krajinách Perzského zálivu si Vinçotte získal renomé spoluprácou pri výstavbe a hodnotení rozvodov nafty. Petrochémia však nie je jediná naša aktivita v tejto oblasti. V súčasnosti každý taxík nesie označenie "ISO 9001 certifikované Vincotte-om". V Spojených arabských emirátoch pracuje viac ako 100, v Ománe viac ako 200 našich inžinierov a technikov vo funkcii bezpečnostných kontrolórov.

Severoamerické dcérske spoločnosti založili v roku 1980 Vincotte v Houstone a v roku 2000 v Detroite. Vedľa petrochémie sa naše činnosti rozširujú predovšetkým v automobilovom priemysle.

Vinçotte nemohol zabudnúť ani na Japonsko. Naša spoločnosť je už viac ako 30 rokov spoľahlivým partnerom japonského automobilového priemyslu, presnejšie čo sa týka áut vyvážaných do EU (európske otypovanie). Nedávno otvoril Vincotte brány v japonskej Nagoyi a rozširuje svoje činnosti i pre iné oblasti.