Hodnoty Vinçotte

Odbornosť vo všetkých oblastiach

pho_diensten2Ponuka služieb Vinçotte je v oblasti kvality, bezpečnosti ako i životného prostredia tak široká, že bez preháňania môžeme tvrdiť, že Vinçotte disponuje vynikajúcimi odborníkmi vo všetkých oblastiach činnosti. Jednotlivci i multinacionálne spoločnosti sa môžu s rovnakou dôverou spoliehať na naše služby.

Vinçotte ako 'Dodávateľ globálnych riešení'je schopný nájsť riešenia na každý problém. Know-how spoločnosti je založený na viac ako 100 ročných skúsenostiach a pokrýva viac ako 130 špecializovaných služieb. Viac ako 800 inžinierov a technikov garantuje Vami požadovanú kvalitu, ktorú si Vaši partneri zaslúžia.

Stratégia Vinçotte: v medzinárodnom prostredí uspokojiť súčasné ale i budúce požiadavky. Kliknite na príslušný odkaz a pozrite si naše služby, v prípade špeciálnych požiadaviek neváhajte napísať e-mail, aby sme mohli odpovedať na Vaše dotazy.

Čo je spoločné v nasledujúcom: nukleárne zariadenia, balenie ovocia a zeleniny, autá dovezené z Japonska, ZOO v Antverpách, veterné generátory elektrickej energie a vrecká na zber psieho odpadu?

Správne! Know-how spoločnosti Vinçotte.